Zühre Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

0
13

Dış giyimde tesettürlü bayanların tercih ettikleri isimlerden biri de Zühre Giyim‘dir. Farklı modelleri ve seçenekleriyle tesettürlü bayanlara her sezon yeni modeller sunan marka, 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu ile farklı bir imaj oluşturmalarına yardımcı olmuş. Kaban modelleri, manto modelleri, pardesü modelleri gibi birçok modele yenilik katan marka ile istediğiniz gibi giyinmenin kolaylığını yaşayacaksınız.

Zühre Giyim Pardesü Modelleri 2016

Zühre giyim, yeni sezonda kapalı bayanlar için sunduğu birbirinden farklı pardesü modelleri ile şıklığın zirvesine çıkartmayı sunuyor. En güzel desenler, renk uyumları ve model farklılıklarıyla ön plana çıkan pardesü modelleri, bu sezonda da dilediğiniz gibi seçeneklere sahip olacak. Zühre giyim 2016 pardesü modelleri, her anlamda değişik bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış. Sadelik ve şıklığın ön plana çıktığı yeni sezonda, istediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Tüm detaylarıyla sizlere sunduğumuz seçenekleri inceleyerek Zühre giyim pardesü modelleri 2016 seçeneklerini inceleme şansını yakalayabilirsiniz.

Zühre Giyim 2016 Kap modelleri

Kap modelleri, genç bayanların dış giyimde tercih ettikleri kıyafet seçeneklerinden biridir. Modelleri ile farklı bir duruş sergilemek isteyen bayanlara özel olarak sunulan Zühre kap modelleri ile en iyi şekilde tarzınızı oluşturabilir, beklediğinizden çok daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni sezon farkını yaşamak isteyen bayanlara özel olarak sunulan kap modelleri, şık ve sadelik adına beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Zühre giyim 2016 kap modelleri arasında en çok dikkat çeken modelleri seçerek sitemize ekledik. Daha rahat tercih yapmak ve alışveriş öncesi fikir almak için ideal seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Zühre Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2016 sezonuna başlarken en güzel seçeneklerden yararlanma fırsatını sizlere sunduğumuz sitemizde, Zühre Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu adına birçok seçeneği bir arada bulacaksınız. Kap modelleri, trençkot modelleri, pardesü modelleri ve manto modelleri ile yeni sezonu dolu dolu yaşamak isteyenler için markanın yeni çalışmalarından en çok göze çarpan seçenekleri sunuyoruz. Hepsini inceleyerek en çok beğendiğiniz modeli, Modanisa, E-Tesettür, Ebruca Moda, Âlâ Tesettür gibi alışveriş sitelerinden, Zühre giyim bayilerinden ve Zühre giyim online satış sitesinden sipariş ederek kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz.

Zühre Giyim İletişim

Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi Çiçek Sokak No:11 Güneşli-Bağcılar-İSTANBUL/TURKEY

T: +90 212 446 06 06 (pbx)
F: +90 212 446 06 72
info@zuhrepardesu.com.tr


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here