Yazlık şık ferace modelleri 2017

0
21

Tesettür tek parça ürünler arasında en çok tercih edilen giyim türü olan ferace modelleri ile günlük hayatta da tek adımda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Özel günler için detaylarla şıklık kazanan ferace modelleri, tesettür günlük giyimde daha sade modellerle karşımıza çıkıyor. Her yaş grubundan tesettürlü hanımın beğenerek kullandığı feraceler ince kumaşları ile yaz aylarının da en kullanışlı giyim türleri arasında.

Yazlık şık ferace modelleri 2017

Tesettür ferace modelleri arasında öne çıkan yarasa kol ferace modelleri elit görünümü ile farklı model arayışlarına cevap veriyor. Belden kemerli ya da düz kesim yarasa kol feraceler şık aksesuarlarla tamamlandığında özel davetler için de değerlendirilebilecek modeller.

şık yazlık ferace modelleri 1

Özellikle payetli kol ya da yaka işlemeli ferace modelleri yaz aylarında katılacağınız herhangi bir organizasyonda size ihtiyaç duyduğunuz şık duruşu yakalama fırsatı tanıyacaktır. Elbise ferace modelleri de genç tesettür giyim modelleri arasında son dönemde dikkat çeken ürünler denebilir.

şık yazlık ferace modelleri 2

Boyundan bağlamalı ferace modelleri gerek düz gerekse desenli kumaş seçenekleri ile hanımların beğenisine sunuluyor. Medine ipeği, Dubai ipeği gibi hem dokusu güzel hem de serin tutucu özelliğe sahip kumaşlardan üretilen yazlık ferace modelleri son derece de kullanışlı. Eh, görsel olarak şık duruşu zaten tartışılmaz. Genç tesettürlü hanımların gözdesi olan yazlık kot ferace modelleri ve fermuarlı ferace modelleri ise spor giyim tarzından hoşlananlar için farklı alternatifler sunmaktadır. İşte size tesettür giyim satış sitelerinden kolayca ulaşabileceğiniz yazlık şık ferace modelleri 2017.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here