Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri

0
8

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Modacıların tasarladığı kuyruklu gelinlik modelleri, yaz sezonunda da en sevilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor.

Uzun kollu ve uzun kuyruklu olan tesettür gelinlik modelleri, 2016 sezonunun en sevilen gelinlik modellerindendir. Eğer farklı olmayı seviyorsanız, uzun kuyruklu gelinlik modellerini tercih ederek, değişim yaşayabilirsiniz. Gösterişli ve kuğu gibi bir görünüm kazanacağınız kuyruklu gelinlik modellerini beyaz ve kırık beyaz renklerinde tercih edebilirsiniz.

Dünya çapında da en sevilen modellerden olan tesettür kuyruklu gelinlik çeşitleri, ülkemizde de oldukça revaçta. Önü biraz kısa arkası daha uzun olan gelinlikler, gelinlerin çok daha güzel ve fit bir vücuda sahip olmasını sağlamaktadır. Fakat bu gelinlik modellerini tercih edecek olan muhafazakar bayanların, vücutlarının biraz daha düzgün ve ince bir yapıya sahip olması gerekir. Çünkü bu modeller, kabarık gelinlik modelleri gibi vücut kusurlarını kapatmaz. Göze çarpan bu kuyruklu modeller, çok güzel gelin başları ile bütünleştirilebilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here