Tesettür Giyimde Rahat Seçenekler

0
9

Tesettürlü hanımların en çok ilgilendikleri detaylardan biri de seçecekleri kıyafetlerin rahat olmasıdır. Gerek kumaş yapısı gerekse de model konusunda buna dikkat etmek, her bayanın kıyafet seçiminde özen gösterdiği detaylardan biridir.

Farklı giyinmek, farklı görünmek ve aynı zamanda tesettüre uygun giyinmek için aslında çok da uğraş vermeye gerek yoktur. Yenilenen moda dünyasında bayanlara sunulan kıyafetler arasında birbirinden rahat ve birbirinden şık modelleri görmek mümkündür. Tesettür abiyeler, tesettür tunikler, salaş elbiseler ve daha aklınıza gelebilecek her tarzdan kıyafetin bir de rahat yönünü yakalamak yeni sezonda çok daha rahat olacak.

2017 abaya modelleri

Giyim, bir ihtiyaç olmakla birlikte onu tamamlayıcı bir parça haline getirmek sanattır. Tasarımcıların hanımlara sundukları şey de tam da bu olsa gerek. Farklı kumaş yapılarını kullanan tasarımcılar, tesettürlü kadınların daha rahat giyinmelerini sağlamak ve bunu sağlarken de tesettür çizgisinden çıkmamak için değişikliklerini sunuyorlar. 2017 tesettür giyim modasında da görebileceğiniz bu detaylar sayesinde gündelik ya da özel gün ve davetler için seçeceğiniz kıyafetlerde daha fazla ayrıcalığa sahip olduğunuzu görebileceksiniz.

2017 tesettür abiye modelleri ekru

2017 tesettür giyim modelleri arasında yer alan tesettür abiye modelleri, renkleri ve işlemeleriyle dikkatleri üzerine çekerken bir de farklı konseptleriyle da beğeniye sunuluyor. Pınar Şems, Pınar Akşam, Muslima Wear, Annah Hariri, Hanna ve daha aklıma gelmeyen birçok marka ve isim bu konuda yeniliklerini sunuyor. Her birini ayrı ayrı incelemek elbette çok daha güzel olurdu. Ancak tüm bunları incelemek için çok daha fazla zamana ihtiyacımızın olduğunu söylemem gerekiyor.

Alvina tunik modelleri

Setrenur.com olarak yeni moda dünyasını sık bir şekilde takip ederek takipçilerimizin tercih yapmalarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. 2017 tesettür giyim modelleri ile ilgili aradığınız her şeyi güncel konularımızı inceleyerek bulabilir, giyiminize yenilik katarak daha bir şık olabilirsiniz.

Annah Hariri abaya kırmızı

2017 tesettür giyim modelleri


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here