Tesettür Giyimde Çanta Modelleri

0
2.027 views

Tesettür Giyimde Çanta Modelleri

Tesettür markalarının birbirinden şık elbise modelleri ile kombinleyebileceğiniz harika çanta modelleri, yine tesettür markalarının imzası altında piyasada. Çok hoş tasarımlarıyla görücüye çıkan tesettür giyim çanta modelleri, kendine özgü tarzıyla kalıbını çantalarının şıklığına da yansıtmış durumda. Her geçen yıl online sitelerde gördüğümüz markalar birbirleriyle yarışırcasına ürünler çıkartıyorlar. Tesettür çanta modelleri ile yapabileceğiniz onlarca kombin, sizi gideceğiniz mekanda dikkat çekici şıklığa ulaştırıyor.

Setrms Çanta Modelleri
Setrms Çanta Modelleri

Setrms Çanta Modelleri

 Setrms, tesettüre kattığı farklı tasarımlarıyla, yabancıya gitmeyen fikir yolunda yaptığı çanta tasarımlarını, yine kendi kıyafetlerinin yanında sergilemeyi seviyor. Her konuda iddialı olan Setrms Tesettür markası, bayanların ilgisini çekebilecek renk ve tarzlarda çanta modellerine imza atmış. Ağır, şık ve kaliteli ürünlerini görücüye çıkaran Setrms ile kombinleyeceğiniz her kıyafetiniz, size tesettür ‘ün güzelliğinin yanında zarafetin de inceliğiniz yaşatacak. Setrms Çanta Modelleri, 2014 – 2015 sezonunda kahverengi, lacivert ve bordo tonlarında merhaba diyor.

Aker Çanta Modelleri

 Aker de kendini herkese kanıtlamış tesettür giyim isimlerinden biri. Oldukça şık modellerin olduğu Aker Çanta Modelleri ile seçim yapmaktan zorlanacağınız bir gezinti olacak. Harika çanta modelleri 200 ile 600 TL arasında değişen fiyatlarla sunuluyor. Eşarplarla da uyumunu sergileyen Aker, tesettür çanta modelleri adı altında markalaşmış bir isim gibi görünüyor. Aker çanta modelleri ile ilgili derlediğimiz 2014 çanta kreasyonunu sizlerde çok beğeneceksiniz.

Aker Çanta
Aker Çanta
Aker Çanta Modelleri
Aker Çanta Modelleri


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here