Tesettür giyim alışveriş siteleri | SetreNur


Tesettür giyim alışveriş siteleri
Tesettür giyim alışveriş siteleri, muhafazakar kadınların alışverişlerini daha rahat yapmalarını sağlayan geniş platformlardır. Günümüzde birçok alışveriş sitesinin bulunması, hanımlar adına kolaylık sağlamaya yetmektedir.

Dış giyim, gündelik giyim, tunik modelleri, tesettür abiye modelleri ve giyim adına aklınıza gelebilecek her şey için artık tek tuşla alışveriş yapmak çok daha rahat hale gelmiştir. Tesettürlü hanımların kendilerine göre beğendikleri giyim modellerini hızlı kargo özellikleri sayesinde kısa sürede satın alabilecekleri onlarca tesettür giyim alışveriş sitesi bulunmaktadır.

En çok tercih edilen tesettür giyim alışveriş siteleri

Modanisa.com

2011 yılında faaliyete geçen modanisa.com Türkiye’nin en çok tercih edilen tesettür giyim alışveriş sitelerinin başında geliyor. Muhafazakar hanımların giyim ihtiyaçlarını karşılayabildikleri online alışveriş sitesinde; tesettür abiye modelleri, tunik modelleri, kap modelleri, ferace modelleri gibi pek çok alanda alışveriş imkanı sunulmaktadır. Kerim Türe, Sami Güzel ve Lale Tüzün tarafından kurulan Modanisa, sadece Türkiye’ye değil, yanı sıra Mısır, Endonezya, Suudi Arabistan, Almanya gibi ülkelere de sipariş gönderen bir alışveriş sitesidir. Mağazacılık alanında da aktif şekilde faaliyet sürdüren modanisa.com, alışverişte güvenilir bir adrestir.

Modanisa.com

Sefamerve.com

Tesettür giyim alışveriş siteleri arasında kendinden söz ettiren bir diğer isim ise SefaMerve.com alışveriş sitesidir. Kendilerine ait bir dergileri de bulunan site, aslında kurucusunun başarısı ile bilinen bir alışveriş sitesidir. 1999 “Marmara depremi” sonrasında ailesiyle birlikte Kanada’ya yerleşen Oya Okur, burada kendi tarzına göre kıyafet bulamayınca Türkiye’ye dönerek sefamerve.com’u kuruyor ve hikayesi sosyal medyadan Türkiye’nin tanınan ve tercih edilen tesettür giyim alışveriş sitesi sahibi olmasına varıyor. Tesettür abiye modelleri başta olmak üzere; tunik modelleri, kap modelleri, ferace modelleri, çıtçıtlı şal modelleri, kombinler gibi farklı tesettür giyim ürünleri satan bir alışveriş sitesidir.

sefamerve

Alatesettur.com

Alışverişte güven ve hızlılık ilkesi ile harekete eden alatesettur.com da yine Türkiye’nin en çok bilinen tesettür giyim alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin öncü tesettür giyim markaları ile oluşturduğu online alışveriş giyim sitesi, tasarım ürünleri, örtü-şal, ayakkabı, çanta, takı, aksesuar, kozmetik, saat ve daha birçok ürün seçeneği ile kendinden söz ettiren online alışveriş sitesidir. Türkiye ve yurtdışında mağazaları bulunan internet sitesi, 128 bit şifreleme sistemi kullanarak ziyaretçilerinin güvenli şekilde alışveriş yapmalarına zemin kurmuştur.

alatesettur

Tozlu.com

2001 yılında faaliyete geçen tozlu.com tesettür giyim alışveriş siteleri arasında bilinirlik kazanmayı başaran isimlerden biridir. Her kategoride yüzlerce ürün seçeneğine yer verilen site, alışverişte güvenin adreslerinden biri olmayı başarmıştır. Samsun/Tekkeköy’de hizmet veren firma, abiye modelleri, tunik modelleri, pardösü modelleri başta olmak üzere birçok alanda hizmet veren sitelerden biridir.

tozlu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git