Tesettür Elbise Tasarımları | SetreNur


Tesettür Elbise Tasarımları
Tesettür giyim sektörünün en önemli kategorilerinden biri de elbise abiye kategorisidir. Diğer kıyafetler de tabi önemli kategorilerdir ancak bu kategorinin kendine göre bir albenisi vardır. Muhafazakar hanımlar bir davete giderken veya özel bir güne hazırlanırken kesinlikle elbise abiye seçimine dikkat ederler. Ayakkabı, şal veya eşarp bağlama modelinden abiye çanta modeline kadar her şeye özen göstererek seçimde bulunurlar. Bu şekilde yapıldığında elbette istedikleri ölçüyü çok daha kolay bir şekilde yakalayabiliyorlar. Özellikle de sezonların yeni açıldığı dönemlerde tesettür elbise tasarımları, şık tasarımlarıyla kendilerinden söz ederler. Yeni sezonda da durumun farksız olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Tesettür elbise tasarımları yeni sezonda da birbirinden şık modelleri ile hanımların karşısına çıkıyor. 2017 tesettür elbise modelleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapmak için sitemizi inceleyin.

Tesettür elbise tasarımları yeni sezonda da birbirinden şık modelleri ile hanımların karşısına çıkıyor. 2017 tesettür elbise modelleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapmak için sitemizi inceleyin.

Tesettür elbise tasarımı nasıl olmalıdır?

Aslında “nasıl olmalıdır?” sorusuna verilecek yanıtların çok yönlü olduğunu belirtmek gerekiyor. Çünkü her kadının kendine göre bir zevki ve tercih ettiği renkler vardır. Ama yine de fikir verme açısından birkaç ince detaya değinmek yerinde olacaktır. Mesela nasıl bir tarz belirleyebileceğiniz üzerinde karar vermekle işe koyulabilirsiniz. Düğün için abiye modeli istiyorsanız, daha çok kumaş ve renklerine özen göstermeniz gerekiyor. Özel bir davette ise daha ağır tonların kullanıldığı ve tesettür elbise tasarımında ince nüansların olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu şekilde bir seçim yaparsanız, tesettür elbise modeliniz gayet şık ve farklı olabilir.

Kırmızı sevenler için önerilebilecek en  şık Tesettür elbise tasarımları 2017 sezonunda da kendinden söz ettiriyor.

Kırmızı sevenler için önerilebilecek en şık Tesettür elbise tasarımları 2017 sezonunda da kendinden söz ettiriyor.

Hazır tesettür elbise tasarımları

Yukarıda daha çok özel tasarım elbise abiye modelleri hakkında konuştuk. Bir de işi daha kolay hale getirmek isteyenler için hazır tesettür elbise modellerinden söz etmek gerekiyor. Bu anlamda aslında çok zengin fikirlere ulaşmak ve alışverişi şekillendirmek oldukça kolaydır. Her sezon yenilenerek hanımların beğenisine sunulan onlarca markanın yüzlerce elbise modeli, tesettür giyim dünyasında kendini gösterebiliyor. Her birini değerlendirerek ayrı bir fikre ulaşabilir, kendinize göre bir model bulmanın kolaylıklarını elde edebilirsiniz.

Gamze Polat tesettür elbise modelleri yeni sezonun farklı nüansı ile kendini göstermeye devam ediyor.

Gamze Polat tesettür elbise modelleri yeni sezonun farklı nüansı ile kendini göstermeye devam ediyor.

2017 tesettür elbise tasarımları

Gamze Polat, Pınar Şems, Pınar Akşam, Kayra Giyim, Tuay Karaca, Gönül Kolat, Muslima Wear gibi birçok ismin yeni sezonda özel tasarım elbise modelleri ile hanımların karşısına çıkmaları, alışverişte beklediklerinden çok daha fazlasına sahip olmalarını kolaylaştırıyor. Sürekli değişen bir moda rüzgarına kapılırken, seçenekleri değerlendirmek için ise tesettür blog sitelerini incelemek veya alışveriş sitelerinden faydalanmak yeterli olabilir. Biz de sizin için farklı modelleri sitemize ekleyerek daha rahat seçimde bulunmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git