Tesettür Bindallı

0
6

Tesettür Bindallı

Geleneksel hale gelmiş kına gecesi törenlerinin vazgeçilmezi olan özel tasarım bindallı modelleri, kendini özel hisseden bayanlara özel tasarlanmıştır.

Her tarza ve zevke hitap eden tesettür bindallı modelleri, tesettür giyim modasına yön veren giyim markaları güvencesi ile gelin adaylarının beğenilerine sunulmaktadır. Hint modelli bindallılardan, Osmanlı motifleri taşıyan bindallılarına kadar modern ve klasik tasarımlar arasında hem kına töreninize hem de zevkinize uygun modelleriniz mümkün oluyor.

Altın renkli işlemeler, tül detayları, şifonlar gibi hoş detaylara sahip bindallı modelleri, asil tasarımları sayesinde mutluluğunuzu taçlandırmanızı sağlayacak. Kırmızı, bordo ve zümrüt yeşili gibi klasik bindallı renkleri dışında, mavi, mor, siyah, gül kurusu ve mürdüm rengi tonlarını da bulabileceğiniz bindallılar sayesinde zarif ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Alınlık, taç, kemer, ayakkabı ve duvak gibi aksesuarları da içeren setleri de unutmamak gerekir. Gönlünüzden geçirdiğiniz ve hayalini kurduğunuz kına günleri için tasarlanan bindallılar uygun fiyatlara sizlere sunuluyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here