Tesettür Balık Abiye Modelleri

0
28.018 views

Tesettür Balık Abiye Modelleri

Daha çok özel davetlerde ön plana çıkmak isteyen bayanların tercih ettikleri abiye modellerinden biri de balık abiye modelleridir. Tesettürlü bayanlar için de birbirinden farklı tesettür balık abiye modellerinin sunulması, tarz ve seçeneklerde daha fazlasına sahip olmalarını sağlıyor. Tasarımları ve renkleriyle göz dolduran modeller, özel günlere giderken beklediğinizden çok daha fazlasını üzerinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Yeni sezonda bayanlar için en trend seçenekleri sunan tasarımcılar, kapalı balık abiye modelleri ile daha bir şık tasarımlar sunuyorlar.

2016 tesettür balık abiye modelleri

Sünnet annesi abiye modeli ya da özel bir davet için tercih edilebilecek birbirinden değişik renk ve tasarımlara sahip olan balık abiyeler, 2016 yılının ilk sezonunda da kendini gösteriyor. Özellikle de işleme ve detaylarda yapılan yenilikler bir hayli göz alıcı. Bir bayanın dikkat edeceği ya da tarzı için isteyebileceği tüm özellikleri yeni sezon kapalı balık abiye modelleri ile elde etmek mümkündür. Pınar Şems, Gamze Polat, Minel Aşk, Muslima Wear gibi isimlerde çok fazlasıyla göze çarpan modeller, her türden özel davetlere renk katacak tarzlara sahiplik ediyor.

Yeni sezonda balık abiye modelleri

Yeni sezonda değişik bir stil oluşturmak ve farklılık yaratmak isteyen tesettürlü bayanlar için abiye modellerinde birçok seçenek bir arada sunuluyor. Şıklığının yanı sıra bir de trend modeller arasına giren kapalı balık abiye modelleri, sezonun en göze çarpan detaylarını oluşturuyor. Özellikle tercih edebileceğiniz bazı modeller ise bu noktada sizlere en iyisine sahip olma kolaylığını tanıyor. Sitemizde yer verdiğimiz yeni sezon abiye modelleri arasına balık tasarımlarına da yer vererek daha değişik tercihlerde bulunmanızı sağlıyoruz. Dilerseniz çok fazla uzatmadan yeni sezonda karşımıza çıkacak tesettürlü balık abiye modelleri görsellerini sizlere sunalım.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here