Tesettür Abiye Elbise Kombin Önerileri

0
10

Tesettür Abiye Elbise Kombin Önerileri

Mezuniyet partilerinden düğünlere, nişan gecelerinden özel davetlere kadar her alanda tesettür abiye elbise modelleri tercih edilmektedir.

Muhafazakar bayanların şık olma arzusu, tasarımcı ve modacıların da gözünden kaçmamış ve bu yönde birbirinden şık tasarımlar hazırlamalarına sebep olmaktadır. Tesettür abiye elbise giyme alanında da püf noktalar bulunmaktadır. Elbiselerin altına her ayakkabı modeli giyilemez. İlk olarak elbisenin modelinin hareketli olup olmadığına bakmak gerekir. Eğer abiye elbise modeli hareketli bir modele sahipse, bu doğrultuda ayakkabıların kesinlikle düz, taşsız, tokasız ve mat renklerde tercih edilmesi gerekmektedir. Eğer elbise düz bir modele sahip ise, pırıltılı ya da hareketli ayakkabıların kullanılması doğru olacaktır.

Abiye elbiseler için, portföy gibi küçük tarzda çantalar üretilmiştir. Hareketli ve abartılı, ışıltılı bir elbisenin yanında kullanılacak çanta da mümkün olduğu kadar sade olmalıdır. Sade elbiselerde de yine ayakkabılarda olduğu gibi ışıltılı veya çarpıcı bir renge sahip çantalar tercih edilebilir. Eşarp seçenekleri için de aynı kriterler göz önünde bulundurularak seçimler yapılması gerekir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here