Menu

Stil Tesettür Abiye Modelleri

Stil Tesettür Abiye Modelleri

Özel tasarımlara sahip olan markalar, tesettür abiye modelleri içerisinde son günlerde muhafazakar bayanlara daha çarpıcı örnekler ile sunulmaktadır.

En özel ve güzel günlerinizde stilinizi yansıtabilecek ve zarafetinizi büyüleyecek tesettür abiyeler, farklı renkleri ile 2016 sezonunda da yer alıyor. Düğün ve nişan için kullanılabilecek birçok etkinliklerin baş tacı olan abiye modelleri, çok özel renklerden oluşuyor. Açık yeşil, mint yeşili, pudra pembesi, beyaz, krem tonları, bej rengi tonları, kahve rengi tonları, pembe ve mor tonları sezonun en cıvıltılı ve şık abiyeleri arasındadır.

Farklı yaş gruplarına ve beğenilere göre hazırlanan abiyeler, genç tasarımcıların muhafazakar bayanların tercihleri doğrultusunda hazırladığı ürünlerden oluşuyor. Muslima Wear, Mevra, Minel aşk gibi birbirinden şık markalar, bu alanda her sezonda olduğu gibi yine yarış içerisinde. Dantelli detaylara, tüllü detaylara, şifon detaylarına, payet ve taşlı detaylara, incili detaylara, yeni sezon içerisinde çokça yer verilmektedir. Kadife veya ipek modelleri kullanacağınız mevsime uygun olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayakkabı, eşarp ve çantalar ile bu modelleri en iyi şekilde kombin edebilirsiniz.Categories:   Hijab Evening Dresses

Comments