Sima Etek Modelleri

0
14

Tesettür giyimin öncü isimlerinden Sima giyim, bu sezonda çeşit çeşit, ren renk tesettür modelleri ile göz kamaştırmaktadır. Sima tesettür giyim; şıklığın estetiğin, görselliğin ve zarafetin buluşma noktası olarak etek modellerini yeni sezon öncesi tesettürlü bayanların beğenisine sundu. Yeni sezon koleksiyonlarında, klasik modellerin yanında modern çizgiler ile zenginleştirilmiş, son bahar renklerinin dışında canlı renklerin de yer aldığı, 32 bedenden 54 bedene kadar her beden ölçüsünde eteklerin yer aldığı tasarımları tanıtımlarda çok beğenilmiştir. Bunların dışında tanıtımını yaptığı yeniş tasarım olan, uzun etek modelleri ve tül püsküllü etek modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve uzmanlar tarafından iyi not almıştır.

Yeni sezonda sade etek tasarımları ile ön plana çıkan Sima tesettür giyim, açık renk etekleri için; çiçekli, kareli, çizgili, ekose desenleri tercih etmiştir. Koyu düz renk ve sade eteklerde tasarlayarak tek bir isteklere göre tek bir formatta farklı renklerde etek de üretmiştir.

Uzun etek modellerinde ise; bek kısmını biraz daha dar tutup alt kısmını ise daha geniş tutumuş ve alt kısımda çiçek desenleri, çizgili desenler ile süslemeler yapılarak görsellik kazandırılmıştır. Bu sayede uzun etekleri daha cezbedici ve tercih edilebilir hale getirmişlerdir. Özellikle mevsim renklerinin açık tonlarına uygulanan bu süslemeler ile genç bayanların uzun eteklere karşı olan bakış açılarını değiştirmek amaçlanmıştır.

Sizlerde ister uzun etek ister sade veya süslemeli etekler almak isterseniz Sima tesettür giyimin tasarladığı kullanıcıların beğenilerine sunduğu eteklerden tercih edebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here