Menu

Setrms 2016 Dış Giyim

Setrms 2016 Dış Giyim

Ülkemizin birçok şehrinde ve aynı zamanda internet ortamlarında da online mağazaları bulunan Setrms giyim, yeni sezon ürünlerini koleksiyona taşıdı.

Bahar ve yaz sezonu için özel olarak tasarlanan, en beğenilen ve en kullanışlı olan Setrms dış giyim ürünleri, iddialı çizgiler ile sizlere sunuluyor. Dış giyim modasına bakıldığı zaman, muhafazakar bayanların modaya uyum sağlamasını, etnik ve kareli modellerle gözlemlemek mümkündür. Bunun dışında sadelik seven muhafazakar bayanlar da daha düz modelli dış giyim ürünlerin seçebilir.

Dış giyim ürünleri, sonbahar ve kış aylarında bordo, kahve tonları ve siyah renklerinin hakimliği ile koleksiyona eklenmişti. Yeni sezon bahar ve yaz dış giyim ürünlerinin renklerinde ise daha çok gri, lacivert, mavi, sarı, krem ve bej tonları dikkat çekiyor. Dış giyim içerisine tercihe göre gömlek, tunik ve tesettür bluzlar giyilebilir. Yazlık için hazırlanmış olan dış giyim ürünleri, ince formdan oluştuğu için her türlü iç giyim ile kullanılabilir.Categories:   Abaya

Comments