Menu

SetreNur.Com

Sitemiz, kadın konularını ele almaktadır. Tesettür giyim modası ağırlıkta olmak üzere, kadın sağlığı, bebek sağlığı, Kadın ve mutfak konuları ve daha aklınıza gelebilecek tüm konuları inceleyerek ele almaktadır. Site içerisinde kullanılan görseller Google arama motoru ve özel izin alınarak markaların kendi sitelerinden alıntıdır. Metin (yazılar) tamamen özgün olup, site yönetimine aittir. Telif hakkı korumalı olan resimleri iletişim bölümünden bildirdiğiniz taktirde gerekli işlemler yapılacaktır. SetreNur.Com, tesettür giyim dünyasında yaşanan yenilikleri hızlı bir şekilde ziyaretçilerine sunarak, daha keyifli alışveriş yapmaları konusunda yardımcı olan bir blogtur. 

SetreNur.Com, herhangi bir markanın tekelinde olmayıp, tamamen özgün çalışmalar yapan bir sitedir. Tesettür modası hakkında öğrenilmek istenen bilgileri bir araya toplayarak, yeni sezonun en çok konuşulan giyim modellerini toplayarak daha rahat alışveriş yapma konusunda yardımcı olan sitemiz, güncel moda konularını değerli ziyaretçilerimize zamanında ulaştıran bir sitedir. 

SetreNur.Com, reklam ile çalışan bir site olup, talepler doğrultusunda reklam alanlarını aktif bir şekilde sunmaktadır. Marka çalışmaları, özel röportaj ve tanıtım yazısı konularında destek alabileceğiniz sitemizden, model seçimi konusunda da yardım talep edebilirsiniz. Tesettür giyim dünyasında öncü olmaya aday olan sitemiz, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ayrıcalıklarını da ziyaretçilerine sunmaktadır.

Comments