Setr-i Nur 2015 Abiye ve Gelinlik Modelleri

13
113

Setri Nur Tesettür Gelinlik Modelleri
Setri Nur Tesettür Gelinlik Modelleri

Setr-i Nur 2015 Abiye ve Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımlar bilir. Gelin olma aşamasında yapılan hazırlıklar bir hayli stresli ve yorucudur. Bunu en aza indirmek hatta eğlenceli dakikalara çevirmek adına, tesettür giyim şeklini harikalarla süslemek adına Setri Nur, Tesettür Abiye ve Tesettür Gelinlik Modelleri konusunda bir numara. Tüm tesettürlü gelin adaylarının gülerek ayrıldığı moda evinde, birbirinden şık modeller bulabilirsiniz. Güzel gelinlerle güzel dakikalar geçiren Setri Nur Ekibi, muhteşem abiye tesettür modelleri ve muhteşem tesettür gelinlik modelleri ortaya çıkarıyor.

Setri Nur Nişan ve Gelinlik Modellerinde Sizlerle

Gelin adaylarının deneyimleri ve Setri Nur da yaşadıkları deneyimlere baktığımızda, memnun olmadan ayrılan kızlarımız hiç yok. Keyifli ve memnuniyet verici zamanlar ardından, istedikleri modelleri giyebilmenin verdiği mutlulukla her bir gelin adayı sevinç mesajları atıyorlar. sizi de Setri Nur ayrıcalığını yaşamak, istediğiniz modele çok daha güzel ayrıntılar eklenerek kavuşmak istiyorsanız Setri Nur Nişan ve Gelinlik Moda evini tavsiye ederiz. işte siler için birkaç model.Ayrıca Setri Nur Türban Modelleri için tıklayınız.


13 YORUMLAR

  1. Katalog çekimi defile gibi organizasyonlarınız için sayfamızdan ekiplerimize bakabilirsiniz.. Türkiye ve dünya derecesi almış bir çok modelimiz ile çalışıyoru

    • Gülhan hanım sitemizde herhangi bir satış bulunmamaktadır. Setr-i Nur Türban Tasarım firması ile bağlantımız bulunmamaktadır. İsim benzerliği var sadece. Özgün bir blog sitesiyiz. Firmanın kendi web adresinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here