Pınar Şems Abiye Modelleri 2018 | SetreNur


Pınar Şems Abiye Modelleri 2018
Tesettür giyim dünyasının yakından tanıdığı genç tasarımcısı Pınar Şems, 2018 yılına özel tesettür abiye modelleri ile yine hanımların gözde tercihlerinden biri olmayı başardı. Harika tasarımları ve isabetli renk seçimleriyle her güne özel bir seçim bulunabilen koleksiyonda, stilinde değişiklik yapmak isteyenler için birbirinden farklı modeller sunulmuş. 

Yeni sezona özel tasarımlarıyla hanımların isteklerini isabetli bir şekilde karşılamayı başaran Pınar Şems, yeni desenler, minimal çizimle ve renkleri ile beklentilerin ötesinde abiye elbise modelleri sunuyor. Özel günlerin vazgeçilmez günlerine Pınar Şems imzası ile girmek isteyenler için birbirinden değişik tasarımların sunulduğu marka, bizim de dikkatimizi çekti ve Pınar Şems 2018 koleksiyonu ile ilgili bilgi vermeye karar verdik.

Pınar Şems boydan saraylı abiye saks

Özel Davetlere Damga Vuran Abiyeler

İşçilik, zarafet ve renkleriyle özel günlere renk katacak çok sayıda tesettür abiye modelleri ile yeni sezona giriş yapan Pınar Şems, her yaştan kadının tercih edebileceği modellerle süslemiş koleksiyonu. Başarılı çalışmaların ürünleri olarak değerlendirebileceğimiz tasarımlar, harikulade sanat eserleri gibi duruyor. Rakiplerine büyük ölçüde fark atmayı başaran Pınar Şems koleksiyonu ile kendinize özel bir stil oluşturmanız çok daha kolay olacak.

Pınar Şems Esra abiye fıstık yeşili

Pınar Şems 2018 Abiye Modelleri

Tasarımcılar, genellikle tasarladıkları abiye modellerini belirli amaçlar doğrultusunda tasarlarlar. Düğün için abiye modeli, sünnet annesi abiye modeli, kına gecesi abiye modeli vs. ancak Pınar Şems, tesettür giyim sektörüne girdiği günden bu yana, tasarladığı tesettür abiyelerle her davette şıklığını yansıtabilmenin ayrıcalığını sunuyor. Herhangi bir abiye modelini seçilerek nişan için abiye modeli olarak giyilebilir veya yıl sonu mezuniyet törenlerinde tesettür mezuniyet abiye modeli olarak değerlendirilebiliyor.

Pınar Şems Esra abiye fıstık yeşili

Trend Renklerle Bütünleşin

Pınar Şems tesettür abiye modelleri, 2018 koleksiyonunda renkleriyle de hanımların dikkatini çekiyor. Yeşil, zümrüt, bordo, mavi, haki ve daha birçok renk seçeneğine yer verilen koleksiyonda her ten rengine uyumlu bir seçenek bulmak mümkün. Bu da haliyle tercihin Pınar Şems’ten yana yapılması adına olumlu bir karar olacaktır.

Pınar Şems meyra abiye mor

Birbirinden farklı modeller ve esnek tasarımlarla yeni sezonda değişik bir stile bürünmek isteyenlere sunacağımız seçenekleri inceleyerek alışveriş öncesi kararınızı verebilirsiniz. En güzel tesettür abiye modelleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Pınar Şems sahra abiye mint

Pınar Şems Abiye Modelleri 2018

 

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git