Osmanlı Tesettür Gelinlik

0
6

Osmanlı Tesettür Gelinlik

Tesettür gelinlik sektöründe uzun zaman önce yer edinen ve yerini koruyan Osmanlı tesettür gelinlik modelleri, bu sezonda da tercih ediliyor.

Osmanlı moda evi, muhafazakar bayanların kapalı gelinlik modellerinde sıkıntı yaşadığı yaz dönemlerinde, alternatif bir seçenek olmayı başarmaktadır. Osmanlı gelinlik modelleri, son derece göz kamaştıran seçeneklerden oluşuyor. Özellikle yeni sezon gelinlikler üzerinde kullanılan şık ve zarif işlemeler, gelinliklere tarihi bir hava katarken, aynı zamanda görünüm olarak da olağanüstü ve gösterişli bir görünüm kazanmaktadır.

Muhafazakar bayanlar, kapalı gelinlik modelleri seçerken genellikle sıkıntı yaşayabiliyor. Osmanlı moda tesettür gelinlikleri bu kafa karışıklığına son verecek şekilde, farklı tasarım ve stil modellerini sizlere sunuyor. Gelin adaylarının zevk ve isteklerine göre hazırlanmış olan tesettür gelinlik modelleri üzerinde, sırma işlemeler, çiçekler, taşlı işlemeler, nakış detayları, pullar ve danteller bulunuyor. Osmanlı moda gelinlik modellerine ve gelinlerin yüz modellerine göre gelin başı eşarp ile yapıldığı zaman büyük bir bütünlük yakalanabilecektir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here