Osmanlı Tarzı Abiye Modelleri

0
16

Moda dünyasının sürekli gelişen ve değişim gösteren konularından biri haline geldi tesettür giyim. Tesettür giyim, eskisi gibi az rastlanır modeller yerine daha zengin seçeneklerle bayanların karşısına çıkıyor. Özellikle de abiye modelleri üzerine farklı tasarımlar sunan ve tesettürlü bayanların dikkatlerini üzerine çeken tasarımcılar, bu anlamda takip edilen kişilerdir. Yeni sezonda da yine birbirinden farklı tesettür abiye modelleri kendini gösterecek. Osmanlı tarzı abiye modelleri ile şıklığın yeni bir kıvamına ulaşacağınız yeni sezonda, en güzel renkler ve sade renkteki kumaşlarla daha farklı giyinmenin ayrıcalığını elde edeceksiniz.

2015 Osmanlı Tarzı Abiye Modelleri

Genç ve orta yaş bayanların kolaylıkla tercih edebilecekleri modeller arasında kendini gösteren kapalı Osmanlı tarzı abiye modelleri, trend renk seçenekleri ve modellerindeki sade işlemelerle daha fazla dikkat çekiyor. Özellikle bir anlamda tesettür giyim modası üzerinde daha fazla yoğunluk gösteren bayanların bu modelleri daha yakından incelemelerini öneriyoruz. Kadife kumaşlar, salaş kesim ve rahatlığın simgesi. Bu anlamda kendinden en çok söz ettiren isimlerden biri Pınar Şems’tir. Pınar Şems abiye modelleri arasında yeni sezonun parlak bir fikri olarak değerlendirebileceğimiz Osmanlı abiye modelleri, tesettürlü bayanların tercih yaparken daha farklı modellere sahip olmalarını kolaylaştıracaktır.

Yeni sezonda Osmanlı Abiye Rüzgarı

Osmanlı abiye modelleri ile ilgili öğrenmek istediklerinizin çok daha fazlasını bulabileceğiniz sitemizde, en yeni abiye modelleri üzerinde değerlendirme yapma imkanını da bulacaksınız. Yine modelleriyle özellikle genç bayanların beğenisini toplamayı başaran Gamze Polat da yeni sezonda Osmanlı abiye modelleri üzerine daha bir yoğun çalışma göstermektedir. Mükemmel renk seçenekleri, en ince ayrıntılarıyla desenler ve işlemelerin kendini gösterdiği abiyelerde, aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Setrenur giyim olarak sizin için seçtiğimiz bazı abiye modelleri ile giyiminizde yardımcı olmaya çalışacağız. Biz beğendik. Umarım siz de beğenirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here