Muslima Wear 2016 Abiyeleri

0
6

Muslima Wear 2016 Abiyeleri

Kalıpları ve model ile şıklığı bayanlara hissettiren Muslima Wear, özel günlerinizde size eşlik edecek yeni abiye koleksiyonunu taşıyor.

Pek çok mekana kolayca uyum sağlayabilecek, desenli modellerden sade modellere, koyu renklerden açık renk tonlarına kadar birçok abiye çeşidini, bu markanın yeni koleksiyonu içinde bulabilirsiniz. Abartıdan tamamen uzak Muslima Wear tesettür abiye modelleri, sizin ruhunuza hitap edecek ürünlerden oluşuyor. Bu sezonun en modern çizgilerini yansıtan kıyafetler, bel bölümden oturan etek kısmı hareketli, desenli, işlemeli gibi modellerden meydana geliyor.

Abiye giyim çeşitleri, yalnızca düğün ve nişan gibi özel günlerde değil özel davet veya toplantı gibi alanlarda da kullanılabiliyor. Böylece aşırıya kaçan modeller dışında sade ama şık tasarımlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Oldukça sade abiye modelleri, etek ceket kombinleri ile de bütünleştiriliyor. Tabi ki sadeliği hareketlendirmek için kullanılan deri parçalı, dantel detaylı ürünler de sizin için en iyi tercihler arasında bulunuyor.

Gideceğiniz yere göre giyindiğiniz zaman, mekana uygun ağırlıkta ürünleri tercih etmelisiniz. Bu durumda kapalı alanlarda Muslima Wear koyu renk abiye modellerini kullanırken, havuz başı veya açık alan davetlerinde de açık renk ve sade giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here