Minel Aşk 2018 Tesettür Abiye Modelleri | SetreNur


Minel Aşk 2018 Tesettür Abiye Modelleri
Tesettür abiye modelleri noktasında trend markalar arasında yer almayı başaran Minel Aşk, 2018 yılına özel olarak tasarladığı abiye modelleri ile yeni sezonda yine hanımların gözde tercihleri arasına girmeyi başardı.

Minel Aşk 2018 koleksiyonu, görücüye çıktığı günden bu yana hanımların markacında yer almaya başladı. Sade ve hoş tasarımlarıyla kendinden söz ettiren tesettür abiye modelleri, yenilenen renkleri ve modelleri ile yaz aylarında özel davet hayalini kuran hanımların en büyük destekçisi olacak. Son derece ağırbaşlı abiyelere yer verilen markada, kararında modellerin sergilenmesi alışverişin yönünü kendine doğru çekmeyi başarıyor.

Minel Aşk 2018 Koleksiyonu

Uçuşan tüyler, ağır işlemeler ve çiçeklerle bezenen Minel Aşk tesettür abiye modelleri, her yaştan kadının tercih edebileceği detaylara yer vermiş seçenekleriyle dolu. Tasarladığı abiye modellerinin yanında bir de takım modeller olarak tasarladığı yeni modellerle gözde tercihler arasına girmeyi başaran Minel Aşk 2018 koleksiyonu, beklentilerin ötesinde şıklık sunmaktadır. Gardırobunuzu renklendirmek ve yeniden şekillendirmek için tercih edebileceğiniz onlarca tesettür abiye modeli sayesinde alışverişlerde karar verme kolaylığı yaşayacaksınız.

Minel Aşk 2018 Koleksiyonu

Aşk ile tasarlanan tesettür abiyeler

Adı gibi modellerinde de aşkı simgeleyen Minel Aşk, yeni sezon tesettür abiye modelleri ile gözde tercihler arasında olmayı hak ediyor. Kombin yapmak için ideal renkler ve modellere yer verilen koleksiyon arasında istediğiniz gibi bir model bulmanız son derece kolay hale getirilmiş. Minel aşk tesettür abiye modelleri arasından kendinize göre bir seçenekte karar kılmanız yenilikleri sayesinde hiç de zor olmayacak.

Minel Aşk 2018 Koleksiyonu

Göz alıcı ikonik detaylar

Cep ve yaka kısımlarında ikonik tasarımlara yer verilen Minek Aşk 2018 koleksiyonu, hanımların bir kıyafetten beklediği her şeye en iyi şekilde cevap veriyor. Tasarımlarıyla hayranlık uyandıran ve son derece şık detaylara sahip olan Minel Aşk abiye modelleri, yaz aylarında düğün, nişan, kına veya özel davetlere imza atmak isteyen hanımların işini kolaylaştırmaya yetecek.

Minel Aşk 2018 Koleksiyonu

Renk tonları, model detayları ve tasarım seçenekleriyle hanımları büyülemeyi başaran Minel Aşk ile farklı giyinmek isteyenlere özel olarak sunacağımız koleksiyonu değerlendirerek alışveriş öncesi fikir edinmenizin çok daha rahat olacağını düşünüyoruz. Her biri diğerinden farklı ve şık tesettür abiye modelleri olan bu görselleri inceleyerek daha yerinde karar vermenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Minel Aşk 2018 Koleksiyonu

Minel Aşk 2018 Tesettür Abiye Modelleri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git