Kırmızı Halı Altın Küre Şık Ünlüler

0
7

Her sene görkemli bir şekilde düzenlenen ve oldukça dikkat çeken Kırmızı halı altın küre ödül töreni, bu sene 72’ncisi düzenlendi. Televizyon dünyasının ünlüleri, mankenler ve kısaca her dalda kendinden söz ettiren ünlüler, ödül törenine büyük ilgi gösterdiler. Kırımızı halı altın küre ödüllerinde birbirinden farklı tarzda abiye elbise modelleri boy gösterdi. Kırmızının şıklığı, siyahın asaleti, beyazın saflığı pembenin gösterişli modelleri. Kısaca renklerin boy gösterdiği törende elbise abiye modelleri adına herşeyi bulmak mümkün oldu. Ödülün birincisi “Boyhood” (Çocukluk) filmi oldu. Ancak biz, tesettür giyim sitemizde ya da moda sitemizde bunu konuşmaktan ziyade, ödül töreninde giyilen şık kıyafetlerden söz edeceğiz.

Altın Küre Altın Töreninde Şık abiye modelleri

Şık abiye modelleri konusu aslında herkese göre değişebilen bir konudur. Ancak genel olarak kabul edilen kıstas, ünlülerin giydikleri modeller üzerinde değerlendirilir. Modern tasarımların boy gösterdiği altın küre ödül töreninde, kırmızı halı üzerinde ekru abiye modelleri en çok dikkat çeken modellerden biriydi. Özellikle abiye modeli üzerine getirilen dantel işlemeleri bu anlamda en çok göze çarpan detaylardan biriydi. Tabi bununla birlikte siyah elbise modelleri de yine farklı tarz ve tasarım ile boy gösteren detaylar arasında yer alıyor. uzun elbise modelleri, dar siyah abiye modelleri ve siyahın renk kattığı çok daha farklı modeller. Her biri diğerinden şık çok sayıda abiye elbise modelleri, sene boyunca moda dünyasının dilinden düşmeyecek şekilde tasarlanmış.

Abiye şıklığı fırtına gibi esti

Kırmızı halı altın küre ödül töreninde abiye modelleri oldukça dikkat çeken yönleriyle moda ve tasarım dünyasının konuşacağı sahnelere sahiplik yaptı. Pembe abiye modelleri ile ünlülerin salona kattığı renk görülmeye değerken, sene boyunca kendinden söz ettirecek ince işlemeleri de unutmadan söylemek gerekiyor. Mükemmel tasarım, farklı konsept ve sezon boyunca oldukça konuşulması beklenen abiye modelleri, altın küre ödül töreninde boy gösteriyordu. Setrenur giyim sitemizde birbirinden farklı renk ve model detaylarına sahip olan kırmızı halı altın küre ödül töreni abiye modellerinde en çok dikkat çekenleri sizlere sunuyoruz. Belki yeni sezonda farklı bir tarz yapmak için işinize yarayabilir. Ne dersiniz?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here