Keçe Pardesü Modelleri 2016

0
18.459 views

Moda dünyasının en güzel giyim modelleri hakkında sizlere fikir vermeye devam ederken, 2016 yılının sonbahar kış koleksiyonunda fazlasıyla göze çarpan pardesü modelleri hakkında yeni fikirler vermeye çalışacağız. Yeni sezonda kendinden çok fazlasıyla söz ettirmesini beklediğimiz pardesü modelleri, keçe pardesü modelleri olacak. Aslında her sezon bir şekilde kendinden söz ettiriyor. Ancak yeni sezonun şık detayları ve farklı model seçenekleriyle daha bir alımlı olacağını söylemek istiyoruz. Moda dünyasına öncülük eden isimlerden biri haline gelen Tozlu giyim, bayanların çok beğeneceği keçe pardesü modelleri üzerine farklı seçenekler sunmuş. Gerçekten de modern seçenekler ve minimal desenlerin kendini gösterdiği pardesülerde, şıklık ve tesettüre dair aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceksiniz.

Yeni sezon keçe pardesü modelleri

Yeni sezonun açılmasıyla birlikte değişik isimlerden de yine keçe pardesü modelleri üzerine farklı model seçenekleri geliyor. Armine giyim, Setrms Giyim, Zühre Pardesü, İklim Pardesü, Vizyon giyim gibi isimlerde bulabileceğiniz modeller arasından dilediğinizi seçerek koleksiyonunuza dahil edebilirsiniz. Modern renk seçeneklerinin yanı sıra model detaylarında da farklı fikirleri bulabileceksiniz. Setrenur Giyim olarak sizler için seçtiğimiz modelleri inceleyerek yeni sezona daha bir şık girmenin keyfine varabilirsiniz. Vizon renginin ön planda olduğu yeni sezonda, hardal sarısı ve somon renkleri de yine gözde renkler arasında kendini gösteriyor. Tabi modası geçmeyen asil siyah renk de yine keçe pardesü modelleri arasında kendi yerini almış.

2016 keçe pardesüler

2016 yılında birbirinden değişik pardesü modelleri üzerine fikir edinmek isteyenler için sunduğumuz sitemizde, en şık detaylara sahip 2016 keçe pardesüler hakkında birbirinden değişik fikirlere ulaşabilirsiniz. Tasarım ve renk mükemmelliğinin yanında bir de fikir edinirken markalar arasında tercih yapma kolaylıklarına da sitemiz ile sahip olabileceksiniz. Yeni sezonun tesettür giyim modelleri hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detayları güncel tesettür giyim sitemizden bulabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here