Kayra Giyim 2016/2017 Sonbahar Kış Modelleri

1
3

Sonbahar-kış sezonuna girerken markaların yeniliklerini incelemeden alışveriş yapmaya karar vermemek gerek. Her biri kendine göre şık ve farklı detaylara imza atan markalar, 2016-17 sezonunda da yine birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyorlar. Kayra giyim, tesettür giyim dünyasının en iyi bilinen isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımlarıyla harikalar yaratan marka, yeni sezona dair birbirinden değişik fikirler sunarak kadınların giyim dünyasından daha iyi istifade etmelerine yardımcı oluyor. Kayra giyim 2016-2017 Sonbahar kış koleksiyonu incelendiğinde, en güzel tasarımların markada yer aldığı rahatlıkla görülecektir. Tabi ki işleme detayları ve diğer yönler de kesinlikle incelenmeden geçmemesi gereken konulardır.

Trençkotlar Bir Hayli Güzel

Sonbaharın habercisi olarak moda dünyasında ün kazanan trençkotlar, Kayra imzasını taşıyor. Tabi ki markanın imzasını taşıması demek, kendi başına hoş bir stile sahip olmak isteyenler için en güzel alternatifi de sunuyor demektir. Bununla birlikte renk seçeneklerinde solgun sonbahardan esinlenmesi de yine mevsime uyumlu olması açısından kayda değer konulardan biridir. Kahve, bej ve hardal tonları, Kayra trençkot modelleri üzerinde gayet hoş duruyor.

Kayra trençkot modelleri 2017
Kayra trençkot modelleri 2017

Uzun Salaş Tesettür Hırkalar

Kayra Giyim 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonu arasında dikkat çeken bir diğer kıyafet türü ise salaş tesettür hırkalar. Sanırım tesettürlü hanımlar arasında bu sezonda çok fazlasıyla göreceğiz. Aslında haksız olduklarını da söyleyemem, salaş hırka modelleri, gerçekten çok hoş duruyor. Yani bir diğer anlamda kesinlikle moda dünyasının trend seçenekleri arasında olması gerektiğine ben de inanıyorum.

Kayra Giyim salaş hırka modelleri 134 TL
Kayra Giyim salaş hırka modelleri 134 TL

Kaşe  Tesettür Kabanlarda Yine Boy Gösteriyor

Yeni sezonun farklı yönlerini hanımların beğenisine sunan Kayra Giyim, kış aylarının en vazgeçilmez parçalarından kaban modellerinde de yine değişikliklere imza atmış. Ancak yılların eskitemediği kaban modasında kaşe, kendini yeniden farklı stili ile gösteriyor. Modern tasarımlar, farklı renk seçenekleri, kendini gösteren şık işlemeleri gibi birçok detaya yer verilen kaban modelleri, kışın soğuktan korurken bir de şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Kayra Giyim kaban modelleri 400 TL'den başlayan fiyatlarla online alışveriş sitelerinde
Kayra Giyim kaban modelleri 400 TL’den başlayan fiyatlarla online alışveriş sitelerinde

Deri Ceket Kombini Sevenler Kayra Giyim’e!

Herkes için bir şeyler, her bayan için bir tasarıma yer verilen Kayra Giyim 2016-2017 sonbahar kış sezonunda, deri ceket modelleri de bir hayli kendini gösteren kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Tasarımlarıyla harika bir duruş sergileyen modeller, özellikle de genç kızların dikkatini çekecek şekilde hazırlanmış. 180 TL gibi cazip bir fiyatla satışa sunulan Kayra dergi ceket modelleri arasında kendinize göre bir tasarım bulabilirsiniz.

Kayra Giyim deri ceket kombini 180 TL'den başlayan fiyatlarla satış mağazalarında.
Kayra Giyim deri ceket kombini 180 TL’den başlayan fiyatlarla satış mağazalarında.

Tesettür Pilelere Devam

Yaz boyu modasını fazlasıyla gördüğümüz pileli elbise modelleri, modasından bir şey eksiltmemişe benziyor. Kayra giyim sonbahar kış koleksiyonunda boy gösteren tesettür elbise modellerinde pile modeli hiç eskimemiş. Hatta daha güzel detaylara yer verilerek farklı bir hava kattığını da söyleyebilirim. Kesinlikle özel günlerde giyilebilecek modeller arasında Kayra pileli elbise modelleri tercih edilmesi gereken seçeneklerden biridir.

Kayra Giyim pileli elbise modelleri 2017
Kayra Giyim pileli elbise modelleri 2017

Kürklere bakmadan geçmeyin!

Kayra Giyim, modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken, 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunda içinizi ısıtacak modellere imza atmış. Özellikle de şık yönleriyle kendinden çokça söz ettireceğine inandığım kürk modelleri, kabanlar üzerinde bir hayli şık duruyor. Tasarım bakımından incelenmesi gereken birbirinden farklı seçenekler ve en gözde tercihlerden birini seçerek kombin yapabilir, soğuk havaların etkisini kırarak sıcak hava dalgasına çevirebilirsiniz. Tabi bunun yanında zarafetinize katacağı değerlere değinmeden de geçmemek gerekiyor. Bizden söylemesi, Kayra Giyim 2016-2017 Sonbahar Kış koleksiyonu sizin de çok hoşunuza gidecek…

Kayra Giyim 2016-2017 kürk detayı
Kayra Giyim 2016-2017 kürk detayı
Kayra Giyim 2016-2017 kürk detayı
Kayra Giyim 2016-2017 kürk detayı


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here