Kayra 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

0
4

Moda ve tesettür giyim noktasında tercih edilen isimlerden biri de Kayra Giyimdir. Her sezon bayanlara özel kıyafetleriyle gündemdeki yerini alan Kayra Giyim, 2015/16 Sonbahar Kış koleksiyonu ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Abiye modelleri, yelek modelleri, gömlek modelleri, tunik modelleri ve daha giyim adına aklınıza gelebilecek birçok alanda yeniliklere imza atarak bayanların beğenisini üzerine çeken marka ile giyinmek bir ayrıcalık olacaktır. Trend renkler, modellerde yenilikler ve daha fazlasıyla kendinden söz ettiren Kayra giyim, yeni sezonda da şık modellere ulaşmada tercih edilecek isimlerden biri olacaktır.

Kayra 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu
Kayra 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu

Sonbahar kış koleksiyonunu incelediğimizde yeni sezonda Kayra Giyim‘in yelek modelleri üzerinde çok fazlasıyla durduğunu söylemek mümkündür. Kruvaze ve pötikare desen uzun yelekler tesettürlü bayanlar için yeni bir tercih olacağa benziyor. Şık detaylarıyla göze çarpan yelek modelleri, renk seçenekleriyle de bir hayli hoş duruyor. Açık ve koyu renk seçeneklerine yer verilen yeni sezonda, Kayra giyimi tercih etmek için yine çok nedeniniz olacak.

Kayra 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu
Kayra 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu

Yeni Sezonda Kayra Şıklığı

Renk ve modellerde bir hayli değişime giden Kayra Giyim 2015-16 Sonbahar kış sezonunda tesettürlü bayanların gözdesi olacak seçenekleriyle kendini gösteriyor. Farklı renkler, değişik tasarımlar, kombin oluşturmak isteyenler için seçenekler ve daha fazlasıyla dikkat çekici modellere imza atan marka ile 2015-16 sonbahar kış sezonunu beklediğinizden çok daha şık geçireceksiniz. Kayra giyim abiye modelleri ile gelen şıklığı değerlendirmek, yelek modelleriyle günlük giyimde farklı bir tarza sahip olmak, kaban modelleri ile dış giyimde yeni bir imaja ulaşmak için sunulan seçenekleri değerlendirme kolaylığını sizlere sunuyoruz. Daha fazla model ve yeni değişimler için bizi izlemeye devam edin.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here