Menu

Kadife Tesettür Abiye Modelleri

Kadife Tesettür Abiye Modelleri

Her kumaş, her kalite farklı bir tesettür abiye modelini bayanlara sunmaktadır. Yeni kadife tesettür abiye modelleri de trend ürünlerden oluşuyor.

İplik kartelalarından sonra şekillenen kumaşlar daha sonra giysilere kadar uzanan bir serüvene gidiyor. Bu yolculukta, tasarımcılar tarafından gözlemlenen istekler, insanların giyimleri ve anlattıkları doğrultusunda, farklı tasarımlara dönüşüyor. Trend tesettür abiye modelleri, ışığından, dokusundan ve kumaşlarından modanın sırlarını dışarı vurmaya başladı.

Tesettür abiye çeşitleri içerisinde birçok farklı kumaşa sahip ürün bulunuyor. Kadife kumaşlar, ipek kumaşlar ve tüller, abiye giyim ürünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Eski dönemlere bakıldığı zaman kadife modellerin bir çoğunun ipek ve pamuktan dokunduğu bilinmekteydi. Bu kafide kumaşlar daha sonra döşeme ve eş eşyaları üzerinde kullanılmaya başlamıştır. Giyim sektörünün en iyi parçalarından olan abiye elbiselerde de kadife kumaşlara rastlamak mümkündür.

Kış için tercih edilen bu abiye modelleri, indirimli ürünlerin satıldığı bu aylarda da kullanılabilir. Kadife abiye tesettür modelleri üzerinde genellikle işleme detayları dikkat çekmektedir. Kırmızı, bordo, krem, bej ve siyah renk üzerinde uygulanan gümüş ve gold işlemeler, abiye elbiseleri çok daha çekici bir hale getirmektedir.Categories:   Hijab Evening Dresses

Comments

 • Posted: 15 Nisan 2016 23:46

  Mihra

  Beğendiğimiz elbiselerin satışı yok sizde oyuzden alamıyoruz markaları yazmadığı içinde netten bulamıyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz
  • Posted: 16 Nisan 2016 01:18

   admin

   Mihra hanım, beğendiğiniz model hangisi?
 • Posted: 20 Kasım 2017 16:31

  zehra

  satın almak istedeğim kıyafeti nasl alabilirim
  • Posted: 24 Kasım 2017 09:37

   admin

   Merhaba Zehra hanım, sitemizde ürün satışı bulunmamaktadır.