Hasret Moda 2016 Gelinlik Modelleri

0
3

Hasret Moda 2016 Gelinlik Modelleri

2016 Hasret Moda gelinlik modelleri, genç kızların aradığı en marjinal gelinlik koleksiyonu ile hazırlanmıştır.

Bu baharda, tesettür gelinlik modelleri arasında boncuk işlemeli gelinlikler yine ön planda geliyor. Boncuklu modellere bakıldığı zaman ana renk her zamanki gibi beyaz olarak ele alınmıştır. İkinci renk sırasında ise kırık beyaz gelmektedir. Borak renklerinde olan gelinliklerde de, boncuk işlemeleri oluşturulan motifler, kendine güvenen ve ince beden ölçülerine sahip olan bayanların kullanacağı modellerden meydana gelmektedir.

İlkbahar yaz sezonu giyim ürünlerinde ön planda olan pelerin, gelinliklerde de boy gösteriyor. Bunun dışında bayanların dantel tutkusunun hiç bitmeyeceği de yine Hasret Moda dantelli gelinlik tasarımları ile kanıtlanıyor. Danteller, bu marka altında bir de straplez modeller ile bütünleştirilerek çok daha fazla beğeni kazanmıştır.

Gelinliğinden uzun süre söz ettirmek isteyen muhafazakar bayanlar, altın tonların tercih edildiği ve abartılı taşlardan oluşan gelinlikleri de tercih edebilirler. Şapkalı ve yakalı modeller de nostalji yakalayabileceğiniz, yeni sezon ürünleri arasında yer alan diğer örneklerdendir.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here