Menu

Görkemli Tesettür Abiye Modelleri

Görkemli Tesettür Abiye Modelleri

Sizi masalsı diyarlara taşıyabilecek olan tesettür abiye modelleri, sezon indirimlerinden faydalanabileceğiniz uygun fiyatlara sizlere sunuluyor.

Bayanları göz kamaştırıcı bir şıklığa kavuşturacak olan abiye elbise modelleri, tesettür giyim satış sitesi olan Tesettür Fırsat’ta pek çok seçkin markaların taşlı, pullu, işlemeli ve dantelli olan tüm modelleri sizlere sunuyor. Özel davetlerin en güzel bayanı olmak herkesin hayalidir. Nişan ve mezuniyet gibi güzel etkinlikler yaklaşırken, hayal ettiğiniz kapalı abiye modelini kolayca bulabilirsiniz. Mislina markasından Muslima Wear’a, Nur Banu’dan Hilal Baş gibi pek çok popüler markanın elbiselerini deneyebilirsiniz.

Tıpkı masallardaki gibi görünmek isteyen bayanlar için prenses modelleri, kuğu gibi zarif olmak isteyen bayanlar için ise balık elbiseler modeller arasında bulunuyor. Katıldığı geceye damga vurmak isteyen bayanlar da yaldızlı tesettür abiye elbise modelleri tercih edebilirler. Geleneksel kına gecelerinin geleneksel ışığını yansıtmak için birbirinden farklı, yeni tasarım bindallı ve pırıltılı tesettür nişanlıkları tercih edebilirsiniz. Püskül ve payet detayları, güpür ve şifonlar da sizleri bekliyor.

 Categories:   Hijab Evening Dresses

Comments