Beyazın Büyülü Modası

0
7

Beyazın Büyülü Modası

 Beyaz saflığı, temizliği simgeler ve gerçekten de kıyafet konusunda beyaz giyim, giyen kişiyi açar ve genelde de çok yakışır. Beyazın büyülü dünyasında yolculukta bu hafta beyaz tesettür kıyafet kombin olsun istedim. Her renkte uyumlu duran beyaz, dikkatli giyinilmesi gereken bir kıyafettir. Çok dar olmamalıdır ve eğer kiloluysanız da kilolarınızı kapatacak renklerle bütünlük sağlanmalıdır.

İllaki Beyaz Olsun

İddialı bir görünüm ve cesur bir hamle ile güne başlamak için beyaz bir kıyafet seçtiyseniz gelin ona uyan tarz ve renklerle bütünleşen beyaz tesettür kombin kıyafetlere bir göz atalım.

Beyaz Lacivert Etek Ceket Kombin
Beyaz Lacivert Etek Ceket Kombin

Bu Kombinde lacivert ceket kullanılmış ve beyaz etek ile tamamlanmış. ayakkabı ve çantada da lacivert beyaz hakimken bordo tonlarında şal tercih edilmiş. Oldukça hoş görünüyor.

 

 

Yaka ve bel kısmı lacivert üstüne beyaz puantiyeli kumaşla tamamlanmış harika bir tesettür elbise. Bu elbiseyi lacivert topuklu ayakkabı ve çanta tamamlıyor. Yine bordo tonlarında bir şal tercih

Beyaz elbise ve Lacivert tunik kombinleri
Beyaz elbise ve Lacivert tunik kombinleri

edilmiş. Diğer kombin ise Lacivert üzerine beyaz puanlı tunik, beyaz pantolon, beyaz eşarp ve tuniğin kemerine uyumlu kırmızı topuklu ayakkabı ile tamamlanmış.

 

 

 

beyaz ve su yeşili tesettür kombin
beyaz ve su yeşili tesettür kombin

3. Kombinimiz beyaz üzerine gri işlemeli tunik. Oldukça hoş kol, yaka, bel ve basen işlemelerini alttan görünen gri etek ucu ayrıntısı tamamlıyor. Kombine su yeşili çanta, şal ve bilezik eşlik ediyor. Siyah pantolon, ayakkabı ve gözlükle de kombin tamamlanıyor.

 Son kombin ise şık beyaz kap, siyah ince çizgiler zarif bir görünüm vermiş. Beyaz pantolon ve siyah ayakkabılarla tamamlanmış. Elbette ki siyah eşarpla da şıklık tamamlanmış durumda.

beyaz kap kombini
beyaz kap kombini


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here