Aysima 2017 ferace yaz koleksiyonu

0
10

Tesettür giyim modelleri arasında hanımların en rahat kullandığı modellerdir ferace modelleri. Konbin derdi olmaksızın, kolay ve pratik bir şıklığa atılan en doğru adım olduğu da kesin.

Yazlık ve kışlık ferace modellerinin yanı sıra spor ferace modelleri ve abiye ferace modelleri gibi farklı konseptlerde kullanılabilecek pek çok alternatif modelin yer aldığı feracelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aysima 2017 ferace yaz koleksiyonu

Sadece ferace modelleri ile değil; muhafazakar giyim alanında sunduğu birçok farklı kategoride ürünle dikkat çeken markalardan biri Aysima. Hanımların tüm dış giyim ihtiyaçlarını düşünerek hazırlanmış bir seri ile karşımıza çıkan Aysima; birbirinden farklı tarzdaki yazlık ferace modeli ile 2017’ye başlangıç yaptı.

Siyah ferace modelleri

Siyah ferace modelleri

Mevsim gözetmeksizin hanımların değişmez renklerinden biri olan asaletin simgesi siyah her yılın modası şüphesiz. Siyah ferace modelleri de muhafazakar hanımların en çok tercih ettiği modeller arasında. Özel davetlerde de kullanabileceğiniz şık ferace modelleri ince kumaş seçenekleri ile yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarını kabus olmaktan çıkarıyor.

İki renkli ferace modelleri

iki renkli ferace modelleri

Uygun renklerin konbinlenmesi sonucu ortaya çıkan bu zarif ve zevkli tasarımlar özellikle genç muhafazakar giyim içinde yer bulacak gibi görünüyor. Aysima iki renkli ferace modellerini dikkatle incelediğimizde küçük detayların bir giysiye ne kadar fark kattığını görebiliriz.

Özellikle klasik modellerin hayat bulduğu 2017 Aysima ferace modelleri muhafazakar hanımları şıklık yarışında bir adım öne taşıyacak özel bir seri. Şimdi Aysima yazlık ferace modelleri arasında seçim yapmanızı kolaylaştırmak adına modelleri paylaşalım dilerseniz.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here