Ayşe Melek tasarım abiye elbise modelleri

0
12

Abiye elbiselerin klişe modellerinden sıkılan hanımların kurtarıcısı tasarım abiye elbise modelleri. Bu alanda oldukça başarılı isimlerden biri olan Ayşe Melek tasarımlarının tamamında kadın ruhunun inceliklerini yansıtıyor.

Aynı zamanda dönemin trend modellerini de yakından takip eden ve modern dokunuşları da giysilerinde hissettiren Ayşe Melek; tesettürlü bir hanım olmanın verdiği avantajı  modellerinde başarıya çeviriyor.

Ayşe Melek tasarım abiye elbise modelleri

Sizinle paylaşacağım Ayşe Melek tasarım abiye elbise modellerinde de görüleceği gibi modacı uçuk modeller üretmekten oldukça uzak. Tesettür abiye elbise modellerinde ikili takımları andıran şık tesettür abiye elbise modellerine sıkça yer verdiği de gözden kaçmıyor.

Ayşe Melek tesettür abiye elbise modelleri 1

Hem genç hanımların hem de orta yaştaki hanımların beğenerek kullanabileceği modellere imza atan Ayşe Melek pek çok modacının aksine sadece dore işlemelerle yetinmiyor. Farklı renkte işlemeleri otantik desenlerle harmanlayarak muhafazakar abiye elbise modellerinde göz alıcı bir zerafete dönüştürüyor. Ayrıca renk kombinlerinde de klasik renklerin dışına çıkarak oldukça cesur davrandığını da belirtmeden geçemeyeceğim. İşte sizin için derlediğim, Ayşe Melek imzalı son sezon tesettür abiye elbise modelleri.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here