Armine Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

0
8

Tesettür giyim sektörünün önde gelen isimlerinden Armine Giyim, 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu ile yine farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi arasında yer alıyor.

Modern giyimden yana tercihini yapan hanımların seçkin olarak belirlediği Armine Giyim, yeni sezona damga vuracak kıyafetleriyle kendinden söz ettirmeye başladı bile. Capcanlı renkleri, cıvıl cıvıl tasarımları ve her yaşa hitap eden seçenekleriyle zengin bir koleksiyon sunan Armine, sezona tazelik katan tasarımlarıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor. Armine giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu arasında, yediden yetmişe herkesin beğeni ile tercih edebileceği seçeneklerden söz etmek mümkün.

Armine Giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

Yeni Sezonda Armine Farkı

Klasik tarzdan sıkılanlara biraz daha hareketlilik getiren Armine giyim, kuşaklara eşlik eden saçaklarla yenilenmek isteyenlerin gözde markası olacak. Mavi rengin hareketliliği, gösterişli modellerin canlılığı ve daha fazlasına sahip marka, 2018 tesettür giyim sektörünün öncü isimlerinden olmayı yeniden hak ediyor.

Armine Giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

Zarafet ve şıklık bir arada

Gece ve gündüz hayatına farklı renkler sunan ve modelleriyle hayranlık uyandıran Armine Giyim, tesettürlü hanımların giyiminde yeni ölçülere yer vermekle kalmamış, tasarımlarıyla yeni stil yapmak isteyenler için de birbirinden değişik modellere yer vermiş. Göz kamaştıran parıltı kumaşlar, Armine 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu ile çok daha şık hale getirilmiş.

Armine Giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

Soft renklere ne dersiniz?

Yenilenen sezonda birbirinden farklı renk seçeneklerine yer veren Armine Giyim, renklerde klasik tarzdan öteye gitmek isteyenlere de en güzel renklerini sunuyor. Soft renkli abiye elbise modelleri ile göz kamaştıran marka, pembe, somon, pudra, limon ve daha birçok soft rengi ile yenilik yapmak isteyenlere kapılarını aralıyor.

Armine Giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

Kombin yapmak için ideal seçenekler

Tesettürlü hanımların son yıllarda en çok üzerinde durduğu konulardan biri de hiç şüphesiz kombin yapmak. Kombin için de yine birbirinden farklı tarzlara yer verilen Armine giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunda beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Modernlik ve tesettür giyimin bir araya getirildiği Armine ile 2018 yılı çok daha şık ve alımlı olacak.

Armine Giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

2018 Armine Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here