Armine 2016 Kap Ve Tunik Modelleri

0
6

Armine 2016 Kap Ve Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanların en uğrak alışveriş markası olan Armine, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu ile benzersiz ve yenilikçi tasarımlara imza atıyor.

Modern alanda, şehirli kadının stilini yansıtacak parçalar, modanın ön plana çıkanları ile temas haline giriyor. 2016 kap ve tunik modelleri, stil alanında sizleri bekliyor Çizgi, dantel, geometrik ve floral desenler, sade tasarımlar ve simetriye ters düşen kesimler, markaya olan tutkunuzu her daim arttıracak.

Mevsimin havasına uyum sağlayabilecek dokuları en naif hali ile sunan marka, sezonun ön plana çıkan tüm tonları da renk kartelasına eklemektedir. Armine kap modelleri, özgün ve romantik tasarımları ve sihirli yönleri ile gündüzden geceye rahatlık sunacağınız modellerden oluşuyor. Armine tasarımlarında ilk önce göze çarpan tema da çizgiler eşliğinde sizlere sunuluyor. Her sezonda ve her tasarımda yerini koruyan lacivert, beyaz, krem ve mavi tonları, kap ve tunik modellerine de eşlik etmektedir. Bu renkler dışında tabi ki pudra, bej ve sarı tonları da yaza coşkuyla damga vuracak renkler olarak karşımıza çıkıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here