Aker 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

0
4

Aker 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyimin öncü markalarından Aker, yeni sezonda birbirinden farklı eşarp ve şal modelleriyle bayanların dünyasına büyük bir imza attı. Renklerde ve tasarımlarda göze çarpan birçok yöne yer verilen Aker 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile daha bir şık modellere sahip olacaksınız.

Aker- Yeni sezonun açılmasıyla birlikte markalar birbiri ardına yenilikler getirmeye başladılar. Aker 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile en güzel eşarp modelleri arasından dilediğiniz gibi beğenide bulunmanız için farklı seçenekler bayanların beğenisine sunuluyor. Eşarp modelleriyle her sezon dikkatleri üzerine çeken marka, 2016 ilkbahar/yaz koleksiyonunda dış giyimde de tercih edilen isimlerden biri olacak.

Aker 2016 Eşarp Koleksiyonu

Şık tasarımlar, değişen renkler ve farklı modellerle bayanların beğenisine birçok seçeneği sunan Aker 2016 eşarp koleksiyonu ile beklendiğinden çok daha fazlasına yer vermiş. Minimal desenler, renklerde ilkbahar-yaz uyumu ve seçeneklerde en trend modellere yer verilen marka ile dilediğiniz gibi giyinmenin özgürlüğünü elde edeceksiniz. Mavinin tonları, yeşilin göz alıcı renkleri, kırmızının gücü ve daha birçok seçenek ile değerlendirmenizi önerdiğimiz Aker 2016 eşarp koleksiyonu ile istediğinizden çok daha şık modellere sahip olacaksınız.

Aker 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Yeni sezonda başında da dediğimiz gibi eşarp dışında farklı seçeneklere de yer veren Aker’de dış giyim adına aradığınız birçok seçeneği bulabileceksiniz. Özellikle tunik modelleri üzerinde çalışmalarıyla dikkat çeken Aker, yeni sezonda beğeneceğiniz modellere sahiplik ediyor. Kesinlikle değerlendirilmesi gerektiğine inandığımız yeni sezon modellerini incelemeden alışveriş yapmaya karar vermeyin.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here