2018 tesettürlü etek modelleri | SetreNur


2018 Tesettür Etek Modelleri
Tesettür giyim denince her kadının mutlaka aklına etek gelecektir. ister günlük hayatta ister özel günlerde, çok rahatlıkla kullanabilecekleri etekler her mevsimde  her şartta adından söz ettiriyor.

2018 yılına girerken bu senenin de en trendleri arasında etekleri görmek mümkün. hiç bir kadının şıklığından taviz vermediği neredeyse herkes tarafından kabul görülür. söz konusu eteklerde kadınların şıklığına şıklık katar. asaleti, öz güveni şıklığı eteklerde görmek mümkün. bunun içindir ki her sezonda etekleri farklı renk ve desenlerde görebiliyoruz.

2018 puantiyeli etek modeli

sonbaharın her tonunun yansıtıldığı etekler, renkleriyle ve desenleriyle 2018 tesettür etek modelleri arasında yer alıyor.

Deri etek bordo

Kış sezonunda özellikle önü düğmeli etekler, kadife kumaşlar, kot kumaşlar, keten kumaşlar vb. bu dönemlerde en çok kullanılanlar arasında yer alıyor. ve tesettürlü kadınların en vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor.

Desenli etek modelleri

her kadının mutlaka dolabında en az bir tane etek görmek mümkün. farklı renk ve seçenekleriyle her yaşa ve her bütçeye hitap eden etekler, özel günlerin ve gecelerin en vazgeçilmezleri de olabiliyor.

Düğmeli bordo etek

Doğru kombinlendiği taktirde kadınların şıklığına şıklık katabilir. 2018 etek modelleri arasında etekler yine ilk sırada yer alacaktır.

2018 tesettürlü etek modelleri

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git