2018 Pınar Şems Abiye Modelleri | SetreNur


2018 Pınar Şems Abiye Modelleri
Tesettür abiyelerinin modellerinin öncü markaları arasında ilk sırada yer alan Pınar Şems Abiye Modelleri sayesinde özel günlerinizi daha özel kılmanız mümkün.

pınar şems pudra abiye

2018 yılına girdiğimizden beri her sezon için birbirinden farklı ve iddialı tesettür abiye modellerini tesettürlü bayanlar için görücüye çıkaran pınar şems tesettür, tüm sene boyunca her sezon için birbirinden zarif ve trend abiye elbiseleriyle vitrinlerde boy gösterecek.

pınar şems krem abiye

Özel günlüklerin  en vazgeçilmezi olan tesettür abiye giysileri, farklı renk ve desenleriyle tesettürlü bayanlar için yepyeni yüzüyle kendini yeniliyor. Her zevkten ve her yaştan tesettürlü bayanlara hitap eden Pınar Şems Tesettür giyim , özel günlerin tek kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

pınar şems ışıltı pudra abiye

Tesettür Abiye Modellerinde sürekli tekrar eden ayrıntıların yanı sıra Pınar Şems farkıyla bu tekrarlılık en aza indirgeniyor. Modern tarzın öbür adınını yer alan Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri fransız gümbür modeller, kuyruklu tesettür abiyeler, pelerin tesettür abiye modeller, inci zarifliği ve daha nice seçeneklerle modern tesettür abiye modellerini yansıtıyor.

pınar şems ışıltı abiye pudra yeşil

Klasikleşmeden vazgeçemeyen tesettürlü bayanlar için de oldukça yepyeni yüzüyle tesettür abiye modellerine çok rastlayacaksınız. Osmanlı desenlerinin en zarif ve naif yüzünü yansıtan mis gibi yumuşak dokulu kumaşlara işlenen  inci ve boncuk detaylarına çok rastlayacaksınız. Kadife kumaşının en naif tarzını Pınar Şems Abiye Modelerinde bulacaksınız.

pınar şems firdevs zümrüt

Tek renk tesettür abiye modellerine rastlayabileceğiniz gibi bir kaç ton renk abiye modellerinin şıklığını da bir arada bulabileceksiniz. Özel günlerinizde yepyeni çığır yansıtabilirsiniz.

pınar şems firdevs abiye mor

Her özel gün için farklı farklı tesettür abiye modellerinin yepyeni halini göreceksiniz. Kına, nişan, düğün, mezuniyet balosu gibi özel günlerinizde giyebileceğiniz Pınar Şems Abiye Modelleriyle günün en zarif en hoş tesettürlü bayanı olabilirsiniz.

pınar şems firdevs abiye lacivert

Böylesi özel günlerde ne giyebilirim telaşına son veren pınar şems tesettür giyimi, sayesinde kısa bir zamanda telaşsız bir şekilde tarzınızı ve renginizi yansıtabileceksiniz. Doğru bir kombin ile özel gününüzü harika bir şekilde geçirebilirsiniz. üstelik sandığınız kadar uçuk fiyatlarla değil. Pınar Şems Tesettür kalitesiyle her bütçeye uygun bir tar var. Kendi tarzınızı yansıtmak için pınar şems kalitesiyle bunu başarabilirsiniz.

2018 Pınar Şems Abiye Modelleri

Etiketler:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git