2018 Kap Modelleri

0
8

Tesettürlü her bayanın vazgeçilmezlerinden olan kaplar, 2018 yılının yine gözdelerinden olmuş gibi görünüyor. Çeşit çeşit desen ve detaylarla göze çarpan kap modellerinden oluşan yazı dizimizi hep birlikte inceleyelim.

Her geçen gün gittikçe yenilenen ve modern detaylarla zenginleşen kaplar 2018 yılında da oldukça göz dolduruyor. 2018 yılının kap modellerine göz attığımızda spor modeller, zarif çizgilerle harman edilmiş. Hem davetlerde hem de gün içinde giyilebilen kaplar 2018 yılında adeta renk zenginliği yaşıyor.

2018 Kap Modelleri

 

Her yaştan tesettürlü bayanın rahatlıkla giydiği kaplar, bu sezonda birçok seçenekle piyasada kendine oldukça iddialı şekilde yer edinmiş. Kare desenler, çiçekli ve zarif desenler ile gözleri fethediyor.

2018 Kap Modelleri

 

2018 Kap Modellerinde Modern Detaylar

2018 kap modellerinde her bütçeye uygun şık ve modern detaylar rağbet görüyor. Davetlerde  iyi bir şekilde kombin edilirse kap gerçekten büyük bir kurtarıcı olma görevini elde eder. Özellikle 2018 yılının gözdesi durumunda olan gümüş renkli kap modelleri adeta birer Demir Lady’yi andırıyor.

2018 Kap Modelleri


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here