2018 Aker Eşarp Modelleri

0
5

Eşarp markalarının öncü markalarından olan Aker, 2017-2018 sezonuna yine çok iddialı bir giriş yapmış durumda.

 

2018 Aker Eşarp Modelleri

 

Hiç şüphesiz eşarp tesettürlü bayanların en önemli giyim parçalarından biridir. En yeni ve en güzel detaylarla yeni sezona giriş yapan Aker eşarpları göz alıcı modeller ile tesettürlü bayanların yine vazgeçilmezlerinden olacak.

 

2018 Aker Eşarp Modelleri

 

Her zevke ve beğeniye hitap eden farklı stilleriyle 2018 Aker eşap modelleri, düz renkli, desenli,ipek, sura ipek, twill ve rayon olmak üzere eşarp kreasyonunu zenginleştiren Aker, her ortamda ve her özel günde bayanların vazgeçilmez ürünü olacak.

 

2018 Aker Eşarp Modelleri
Eşarplar, zamansız ve modası hiç geçmeyen aksesuarlardan olup, geleneksel ve modern detayları harman ederek,zebra ,leopar,tablo eşarp gibi birçok seçeneği birden barındırır. 2018 Aker eşarp modelleri, ipek özünden üretilen eşarplar ile bayanların hem şıklığını hem de rahatlığını ön planda tutmakta.

 

2018 Aker Eşarp Modelleri

2018 Aker eşarp modelleri arasından seçeceğiniz ipek kumaşlı ve birbirinden gözalıcı renklerle her tonu içeren eşarp modellerinden birini seçip, bol kesim kap veya pardesünüz ile kombin yaparak şık bir görüntü elde debilirsiniz. En güzel 2018 Aker eşarp modelleri arasından seçim yapmak için galerimizi inceleyebilirsiniz.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here