2017 tesettürlü nikah abiye elbise modelleri

4
59

Gelin adayları için şüphesiz ki önemli olan birçok an var. Kına, nikah ve tabi ki düğün. Çoğu zaman fotoğraflarla, kamera görüntüleriyle ölümsüzleştirilen ve bir ömür dönüp dönüp hatırlanan bu özel anlarda tüm genç kızların hayali rüya gibi güzel olmak.

Bu nedenle de bu özel anlar için seçilen kıyafetler de bir o kadar göz alıcı olmalı. Kıyafet seçimi ortama, mekana ve davetli sayısına göre değişebilir. Ama önemi asla şartlara bağlı olarak azalmaz.

2017 tesettürlü nikah abiye elbise modelleri

Bu yazımızda sizinle seçimi oldukça zor olan nikah elbisesi modellerini paylaşacağız. Tesettürlü nikah elbisesi modelleri arasından seçiminizi yaparken nikahın yeri ve kapsamı belirleyici bir unsur olabilir. Sade ve az davetli olan bir nikah için tesettürlü sade nikah elbisesi modellerinden biri tercih edilebilir. Ama davetli sayısı fazla ise biraz gösteriş göze batmayacaktır.

tesettürlü nikah abiye elbise modelleri 2

Genç hanımlar tarafından açık renk abiye elbise modelleri, özellikle de beyaz tesettür abiye elbise modelleri tercih edilse de siz tercihinizi daha renkli modellerden yana kullanabilirsiniz. Bu yazın moda renklerinden olan, abiye elbiselere de çok yakışan somon, pudra ve mint gibi renkler nikah elbiselerinde de çok şık durabilir. tesettürlü nikah elbisesi modelleri 1

Kapalı nikah elbisesi modellerini uygun eşarp ve aksesuarlarla tamamlayarak daha şık bir kombin hazırlayabilir, hayatınız boyunca anımsayacağınız bu özel günde hayallerinizi gerçekle buluşturabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz şık tesettür nikah elbisesi modelleri bu konuda size fikir verebilir. Dilerseniz sitemizde yer alan şık tesettürlü abiye modelleri arasından 2017 tesettürlü abiye elbise modellerine de bir göz atabilir tercihinize göre daha gösterişli ya da daha sade modeller konusunda fikir edinebilirsiniz.

 


4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here