2017 Prenses Tesettür Gelinlikler | SetreNur


2017 Prenses Tesettür Gelinlikler
Tesettür giyim dünyasının en yeni konuları ile sizlerle bilgi paylaşmaya devam ederken bu yazımızda 2017 tesettür gelinlik modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Moda ve tesettür dünyasının birleşmesiyle birlikte eski alışkanlıklar da geride kaldı. Bundan birkaç sene öncesine kadar tesettürlü hanımların kendilerine özel gelinlik seçme gibi durumları çok düşük bir ihtimaldi. Daha çok açık modellerden biri seçilir ve kapatılarak tesettür gelinlik elde edilmeye çalışılırdı tabi bu da istenen gibi bir modelin bulunmasını bir hayli zorlaştırıyordu. Şimdilerde ise tesettürlü genç kızları için gelinlik modelleri denince, açık modellerden daha fazla seçenekler sunulabilir ve tasarımlarıyla diğer modellere çok büyük farklar atabiliyorlar.

Tesettür 2017 gelinlik modelleri

Son zamanlarda tesettür gelinlikler

Eskisinden çok daha fazla seçenek, eskisine göre çok daha yeni model gelinlikler, tesettürlü hanımların dünyasında önemli bir yere sahip olmaya başladı. Tabi tüm bunlar yaşanırken bir de moda dünyasından uzak kalınmaması da bir hayli kolaylaştı. 2017 tesettür gelinlik modelleri koleksiyonuna geldiğimizde ise artık birçok model, tasarım ve işleme detayı kendinden söz ettirmeye başladı.

Tesettür 2017 gelinlik modelleri

2017 tesettür gelinlik modelleri

Prenses gelinlik modelleri: Bu model, genç kızların en çok beğendikleri gelinlikler arasında yer alıyor. Bele kadar oturan, belden sonra ise tarlatan yardımı ile kabarık bir eteğe bürünen prenses gelinlik modeli, tesettür ile detaylandırılınca tesettürlü hanımların da gözde gelinliklerinden biri oldu. Tıpkı prensesler gibi bir gelinliğe sahip olmak adına ideal bir seçenek olduğunu söylememiz gerekiyor.

Tesettür 2017 gelinlik modelleri

Yeni sezonda tesettür gelinlikler 2016 gelinlik modelleri ile benzer yönlere sahipler fakat model olarak en çok tercih edilen modellerden söz etmek gerekirse A kesim gelinlik modelleri ve prenses gelinlikler kendinden en çok söz ettiren modeller arasında gösteriyor. Tabi bu iki model geçtiğimiz sezona göre farklı tasarımı ile dikkat çekici bir hal alıyor, bunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Tesettür 2017 gelinlik modelleri

2017 prenses gelinlik modelleri

Her genç kız düğününde en şık gelin olmak için adeta yarışır. Gelinlik evlerinde, internet sitelerinde, sosyal medya ağlarında veya arkadaşlarının tercih ettiği modeller arasında beğenide bulunarak düğün gününde en şık gelin olmak için uğraş verir. Yukarıda da söylediğim gibi 2017 gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de prenses gelinlik modeli oldu. Bu model, diğerlerine göre çok daha şık ve çok daha alıcıya sahip bir gelinlik modelidir.

Prenses 2017 tesettür gelinlik modelleri

Prenses gelinlik modelinin tercih edilmesinin önemli bir sebebi de vardır. genel olarak her ne kadar dikkat edilse de gelinlik modelleri tesettür çizgisine tam olarak uyarlanmayabiliyor ama prenses modeller, kalça kısmının kamufle edilmesiyle dikkat çekici bir model oluyor. Bu nedenle 2017 tesettür gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen model olarak kendinden söz ettiriyor.

Prenses 2017 tesettür gelinlik modelleri

Gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Yeni sezonun devam ettiği bugünlerde düğünler ve düğün hazırlıkları da tüm hızıyla devam ediyor. Yeniliklere adım atarak yeni yuva kurmak isteyen genç tesettürlü kızlar için gelinlik modelleri de en şık tasarımlarıyla dikkat çekiciliğini koruyor. Tabi ki gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar olacaktır. Mesela tesettür çizgisine uyumlu olması, genişliğine biraz daha dikkat edilmesi, tarzının kendini yansıtması gibi önemli bilgileri bilerek gelinlik modeli tercihinde bulunmak en güzeli olacaktır. Bu konuda sizlere sunduğumuz 2017 tesettür gelinlik modelleri üzerinde fikir yürüterek kendi tarzınıza en uygun seçenekte karar verebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git