2016 Tesettür Abiyeler

0
10

2016 Tesettür Abiyeler

Tesettür giyim fırsatları, bu aylarda artabiliyor. Özellikle düğün ve nişan merasimlerinin düzenlendiği bu günlerde tesettür abiye giyimlerinde indirimler oluyor.

Seçkin markaların oluşturmuş oldukları payetli, pul detaylı, işleme detaylı ve dantelli tüm tesettür abiye modelleri, en güzel fırsatları ile muhafazakar bayanlara sunuluyor. Her bayanın hayali katıldığı veya katılacağı davetin en şık ve en güzel bayanı olmaktır. Mezuniyet, düğün ve nişan gibi etkinlikler yaklaşırken, hayal edebileceğiniz kapalı tarzdaki abiye çeşitleri, Muslima Wear, Nihan giyim, Kayra giyim, Pınar Şems gibi popüler isim ve markalar tarafından hazırlanmaktadır.

Masalsı bir görünüm kazanmak isteyen bayanlar, prensesler gibi görkemli veya bir kuğu kadar masum olabilmeyi tesettür elbiseler ile yakalayabilirler. Kına gecelerinde kullanılan geleneksel bindallı kıyafetleri, artık abiye elbiseler üzerinde de taklit edilmektedir. Kaftan detaylı elbiseler ve işlemeli modeller, bu özel günler için de kullanılabilmektedir. Püskül detaylarından güpür detaylarına, üstü payetli modellerden tüllü detaylara kadar birçok ayrıntıyı tesettür abiyelerde görmek mümkündür. Desen ve renkleri özgürce üzerinde taşıyabilecek olan herkes bu ürünleri tercih edebilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here