2016 Tesettür Abiye Modelleri

2
4

Tesettür moda dünyasında yeni sezona giriş yapıldı. Sonbahar-Kış sezonunun açıldığı bugünlerde tesettür giyim dünyasına şıklık getiren abiye modelleri de kendini göstermeye başladı. Markaların özverili çalışması, tasarımcıların yeni sezona dair getirdikleri yenilikler, özel dikim firmalarının tesettürlü hanımlar için sundukları abiye modelleri ve daha fazlası ile yeni sezonu oldukça şık geçireceksiniz. 2016 tesettür abiye modelleri adına birbirinden farklı modelleri görebileceğiniz sitemiz ile alışveriş öncesinde fikir almanın kolaylıklarını yakalayacaksınız. Renkler, modeller ve yeni eklenen detaylar sayesinde katılım göstereceğiniz özel gün, düğün ve diğer davetlerde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Dikkat çeken tasarımlarla kendinden söz ettiren yeni sezon tesettür abiye modelleri, en güzel detaylarıyla istediğiniz gibi bir şıklık katacaktır sizlere.

2016 tesettür abiye modellerinde yenilik

2016 sonbahar kış sezonunda abiye modelleri üzerinde yapılan değişikliklerde en çok göze çarpan detaylar renkler oldu. Bunun yanında bir de modellere getirilen değişiklikler de bir hayli dikkat çekici olmuş. Özellikle de hazır giyim sektöründe canlı renklerin görüldüğünü söylememiz gerekiyor. Armine giyim, Setrms Giyim, Kayra Giyim ve daha aklınıza gelebilecek birçok isimden yeniliklere dair bariz değişimleri görebilirsiniz. Modellerde de ince tasarımlara yer veren markalar, giyimde şık olmanın ayrıcalığını sunuyorlar. Setrms giyim tesettür abiye modelleri özellikle bu sene kendinden çok fazlasıyla söz ettireceğe benziyor. Koyu renkler üzerine yapılan çalışmalar bir hayli dikkat çekici. Yine Kayra giyimin kapalı bayanlar için seçtiği tesettür abiye modelleri de dikkat çekici yönleriyle bayanların beğenisine sunuluyor.

Tesettür Abiye Modelleri ile Şık Bir Sezon

Tesettür abiye modelleri, son zamanlarda kendinden en çok söz ettiren kıyafet türlerindendir. Bundan birkaç sene öncesine kadar çok fazla seçenek olmamasına karşın, 2016 sezonunda çok daha farklı tarzlar ve yeni renkler sektöre hakim olmuş. Stil noktasında en belirgin şekilde kendini gösteren detaylar, renklerde sonbahar renklerinin hakimiyeti dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Modern kapalı hanımlar için birbirinden farklı abiye modelleri ile süslenen yeni sezon, en görkemli seçenekleriyle alışverişlerde alternatif seçenekler sunuyor.

Yeni Sezonda Kimler Var?

2016 tesettür moda dünyasında birbirinden farklı isimleri göreceğiz yine. Tanıdık isimler ve sektöre yeni girenler birbirinden şık tesettür abiye modelleri üzerinde çalışmalarını yapmışlar. En çok göze çarpan isimler şöyle;

Gamze Polat abiye modelleri

Pınar Şems abiye modelleri

Min-el Aşk Abiye modelleri

Merve Gündüz abiye modelleri

Mislina abiye modelleri

Dilek Etiz abiye modelleri

Her birinin kendine göre farklı tesettür abiye modelleri üzerinde çalışma yapmaları, kapalı bayanlar için alternatif seçeneklerin artmasını sağlıyor. 2016 tesettür abiye modelleri ile şıklığın zirvesine çıkmak için Setrenur.com sitemizi takip ederek yeniliklerden anından haberdar olabilirsiniz. Tesettür giyim sektöründe yaşanan en son gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here