2016 Alvina Abiye Modelleri | SetreNur


2016 Alvina Abiye Modelleri
2016 Alvina Abiye Modelleri

Yeni sezonda kullanabileceğiniz tesettür abiye tasarımları, Alvina markası tarafından sizlere sunulmaktadır.

Katılacağınız her türlü davette kullanabileceğiniz 2016 yeni sezon abiye modelleri sayesinde, şıklığı siz gösterebilirsiniz. Güçlü bir stil oluşturmanıza yardımcı olabilecek tesettür abiyeler ve takım modelleri, her bütçeye ve her zevke uygun olarak, 2016 Alvina abiye koleksiyonu içerisinde sizleri bekliyor.

Payet sayesinde edinebileceğiniz ışıltıyı, elbiseleri üzerinizde taşıdığınız dakikadan itibaren dışarı yansıtabilirsiniz. Kol ve bel detaylarında kullanılan payetler, gösterişini ortaya koymaktadır. Özellikle kapalı mekan davetlerine payet detaylı ürünleri tercih etmeniz, en güçlü stili yakalamanızı sağlayacaktır. Payetli ürünleri kullandığınız zaman daha mat aksesuarlar tercih etmeyi unutmamalısınız.

2016 kış sezonunda Alvina kadife abiyeler de oldukça dikkat çeken modellerden oldu. Tuniklerde de yeni sezonda boy gösteren kadifeli ürünleri kolaylıkla kombin edebilirsiniz. Abiyelerin vazgeçilmezlerinden olan işlemeler de, farklı tasarım ve dokuları ile 2016 koleksiyonunda buluştu. Sırt kısımlarda bulunan işlemeler, çekici renkleri ile de beğeni kazanıyor. Takım görüntüsü kazanmış abiyeler de yine bu sezona damga vuracak ürünlerden. Etek ceket veya etek bluz görünümlü elbiseler, sıcak renk tonları ile hayat bulmuş. Şık tasarımları 2016 koleksiyonunda bulabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git