Vivencia 2018 Yaz Koleksiyonu

Tesettürlü hanımların ihtiyacından daha fazlasını karşılamaya yönelik yaptığı çalışmalarıyla 2018 yılında yine gözde isimlerden biri olmayı başaran Modest, Vivencia ile daha şık tasarımlara imza atıyor.

Yenilikçi ve dinamik renkleri ile yaz sezonunda kalite ve şıklığa önem verenlere yardımcı olan Vivencia, Modest giyimin yenilikçi isimlerinden biri oldu. Pastel renkleri ile sezona giriş yapan marka, farklı formlarıyla tesettür giyim dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor. Zarif desenleri ile genç kesimin dikkatlerini üzerine çeken Vivencia, hem şık hem de renkli bir yaz sezonu geçirmek isteyen hanımlara iddialı seçeneklerini sunuyor.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vivencia 2018 ile daha şık tasarımlara

Modern giyinmeyi seven kapalı hanımlar için iddialı olduğu kadar rahat hareket etme kabiliyeti sunan Vivencia 2018 yaz koleksiyonu günlük giy-çık modelleri ile son derece iddialı duruyor. Yaz sıcaklarından daha uzak kalmak isteyenler için tasarladığı birbirinden farklı kap, trençkot ve dış giyim modelleri ile işin kolaylaşmasını son derece etkili hale getiren Vivencia 2018 yaz koleksiyonu ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yenilikçilere özel tasarımlar

Moda dünyasının en çok konuşulacak isimlerinden biri olmasını beklediğimiz Vivencia, iddialı tasarımlarıyla tesettür giyim dünyasında kendinden söz ettiriyor. Feminen tasarımları, rahat modelleri, konfor ve hareket özgürlüğü arayışında olanlar sunulan seçenekleri değerlendirerek en güzel şekilde giyiminize yenilik katabilirsiniz.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vivencia 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

Yazlık uzun elbise modelleri üzerinde sıkı sıkıya çalışan marka, Akdeniz’den aldığı ilham ile yaz aylarına son derece uyumlu seçenekler sunmaya başladı. Öyle ki sunduğu modele ve tasarımlar son derece sezona uyumlu ve bir o kadar iddialı duruyor. Davet, nişan, mezuniyet günleri gibi özel yerlere sahip olan günlerde kolaylıkla tercih edilebilecek onlarca model ve seçenek sunan Vivencia, yaz aylarında daha rahat giyinmek isteyenlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak.

Vivencia 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Modern tasarımları ve tesettüre uyumlu seçenekleriyle yeni sezonun en gözde isimlerinden biri olmaya aday olan Vivencia 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu arasından en çok göze çarpan modelleri sizin için seçerek sitemize ekledik. Dilediğiniz gibi sonuçlara ulaşmak için sitemizin yenilenen konularını takip etmeye devam edin.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git